Ja està actiu el nou servei de pantalles interactives

Ja està actiu el nou servei de pantalles interactives
27/06/2024

Aquestes noves pantalles interactives estan situades a tres punts estratègics del Club: a l'entrada de l'Snack, a Control de Pistes i al passadís principal del Wellness Center.      

El dimarts 25 de juny, el l'RCTB-1899 va posar en marxa un nou servei per a tots els nostres Socis i Sòcies. Es tracta de l'activació de diverses pantalles tàctils i interactives que facilitaran la comunicació i diverses gestions operatives a tots els usuaris del Club.

A partir d'ara, els socis i sòcies tenen una eina més on poder fer diverses gestions. Des d'aquestes pantalles es pot reservar pistes de tennis i pàdel, tramitar inscripcions a les diverses activitats socials i esportives que organitza el Club, reservar taula al Restaurant, consultar el calendari d'activitats, accedir a les darreres notícies, informar-se de les promocions i avantatges que ens proporcionen els nostres patrocinadors i consultar l'agenda esportiva i resultats dels equips de tennis i de pàdel de l'RCTB-1899. 

Aquest nou canal de comunicació ha estat implantat per l'aposta clara i ferma del Club de ser una entitat moderna i digitalitzada, pel seu afany de proporcionar més i millors serveis als seus Sòcis i Sòcies, i per la política d'emprendre accions que fomentin la sostenibilitat, una altra convicció de la nostra entitat els darrers anys.      

Aquestes noves pantalles interactives estan situades a tres punts estratègics del Club: a l'entrada de l'Snack, a Control de Pistes i al passadís principal del Wellness Center.           

Des del Club desitgem que aquesta novetat sigui ben rebuda per tots els nostres Sòcis i Sòcies.