Comissions i comitès

Comissió Executiva

  • Josep Jordi Cambra  
  • Xavier Pujol
  • Sònia Roig
  • Genaro Millet 
  • Sebastián Farriols 
  • José Cuevas  
  • Juan Antonio Bordas 
  • Iris Faull 
  • Karim Perona

Comissió Econòmica

  • Josep Jordi Cambra 
  • José Cuevas 
  • Xavier Pujol 
  • Carlos Rodríguez
  • Jordi Serra 
  • Juan Sureda 

Comissió Consultiva

  • Antonio Durall  President
  • Mario Pascual  Secretari
  • José Luis Arilla  
  • Sílvia Campius    
  • Jordi Canela 
  • Silvia Cortada 
  • Jorge de Amilibia 
  • Alberto Esplugas 
  • Mª Augusta Fábregas  
  • Berta Hausmann 
  • Germán Loewe 
  • Jorge Marfá
  • Íciar Oliden 
  • Guillermina Salat 
  • Berta Tintoré 

Síndic del Soci

  • Roser Artal 

Membres Honoraris

  • Carlos Cavallé  
  • Joaquín Tornos 
  • Joaquim Tort 

Comissión Legal i Disciplinària

  • Sebastián Farriols President
  • Jesús Muro  Secretari
  • Astrid Masagué  Vocal

Comissión Esportiva

  • Sònia Roig  Presidenta
  • Josep Costa 
  • Sebastián Farriols 
  • Ana Martí 
  • Astrid Masagué 
  • Sònia Parera 
  • Karim Perona 
  • Miriam Pich-Aguilera 
  • Carlos Rodríguez 
  • Sònia Roig 
  • Francesc Terns

Comissión Pàdel

  • Enric Sanmartí President
  • Mònica Roura 
  • Àlex Serra
  • Francesc Terns
  • Marta Turc 

Comissión Social

  • Genaro Millet President
  • Mercé Gardés 
  • Ana Martí
  • Miriam Pich-Aguilera 
  • Mònica Roura
  • Francesc Terns 

Comissió Wellness

  • Peter González President
  • Myrka Borachok 
  • Mercé Gardés 
  • Mònica Roura 
  • Salva Segura 
  • Francesc Terns 
  • Marta Turc 
  • Elisabeth Vila-Trias

Comissió Joves

  • Francesc Terns  
  • Borja Pujol   
  • Marta Turc 

Comissió de Patrocini

  • Àlex Bulbena 
  • Sònia Parera 
  • Salva Segura 
  • Joan Sureda 

Comissión d'Innovació

  • Josep Costa 
  • Roser Artal 
  • Álvaro Boter 
  • Iris Faull 
  • Jordi Pallarés
  • Jordi Serra

Comissió de Salut 

  • Josep Costa 
  • Iris Faull 
  • Peter González
  • Ramón Navarro

Comissió Història Club 

  • Antonio Durall 
  • Pedro Hernández
  • Genaro Millet 
  • Karim Perona

 Comissió Rejoveniment Club

  • Josep Costa  
  • Genaro Millet
  • Miriam Pich-Aguilera

     Comissió COVID-19

    • Josep Jordi Cambra 
    • Iris Faull
    • Josep Costa
    • Peter González
    • Maria Rosa Cruells
    • Pablo Acevedo

    Comissión de Pares de l'Escola de Tennis

    Escola Base

    • Rafael Bofill
    • Alfonso Casado 
    • Míriam Costa 
    • Susana Mauri
    • Yvonne Pavía
    • Francesc Rubiralta
    • Edurne Villabona 

    Escola Benjamí 1

    • Jorge Boix  
    • Daniel Font / Helene

    Escola Benjamí 2

    • Maria Coll  
    • Verónica Crehuet  
    • Mònica Moner

    Escola Benjamí 3

    • José Álvarez 
    • Christian Mestres

    Escola de Tecnificació

    • German Almendros  
    • Jaume Berni  
    • Marcos Alain Botbol
    • Máximo Díez
    • Josep Peruga
    • Miriam Pich-Aguilera 

    Escola de Competició 

    Escola de Competició Club

    • Marc Baquer 
    • Nico Castells 
    • Gerard Hausmann
    • Olga Morros 
    • Reyes Soler

    Escola de Competició Cornellà

    • Eduardo Araño  
    • Gema Gimeno 
    • Anna Jové 
    • Ivan Pons
    • Núria Renart 
    • Jordi Sindreu 
    • Carlos Vallet 

    Alt rendimient

    • Óscar Puvill
    • Mercedes Segura
    • Thomas Rating
    • Núria Renart