Catalá
Castellano
Dissabte 26 de maig de 2018

Filtre per categories

Agenda RCTB-1899

09/05 12:00 Sorteig dels quadres del Social Fase II
17/05 09:00 Taller i Shopping a La Roca Village
18/05 06:00 Trobada femenina de pàdel
23/05 08:30 "Masclismes", obra de teatre de l'RCTB-1899
25/05 04:00 Final Campionat Social Juvenil de Pàdel
26/05 09:30 Jornada Familiar de l'Escola de Tennis
26/05 12:00 Torneig de Pàdel pares i fills
Torneig de Pàdel Pares i Fills

Torneig de Pàdel Pares i Fills

Dissabte, 26 de maig, de 12h a 14h. Inscripcions a padel@rctb1899.es fins el dijous 24 a les 12h [+]

Jornada Familiar de l'Escola de Tennis

Jornada Familiar de l'Escola de Tennis

Dissabte 26 de maig de 09.30h a 11.30h [+]

XLVL Potter Cup

XLVL Potter Cup

31 de maig - 3 de juny [+]

Estades d'Estiu

Estades d'Estiu

Del 25 de juny al 27 de Juliol [+]

Sortejats els enfrontaments de l’eliminatòria de Fed Cup entre Espanya i Itàlia

Sortejats els enfrontaments de l’eliminatòria de Fed Cup entre Espanya i Itàlia

09-02-2018 17:58

Tornar enrere

La selecció disputarà el play-off d’ascens al Grup Mundial 1

La selecció Espanyola MAPFRE femenina viatja a Itàlia per disputar la primera ronda del Grup Mundial II de Fed Cup el dissabte 10 de febrer, sota les ordres de la capitana Anabel Medina, que debutarà per primera vegada al capdavant de l’equip.

Serà el vuitè enfrontament entre Itàlia i Espanya a la Fed Cup que tindrà lloc al pavelló “Sandro Leombroini” de Chieti, a 20km de Pescara. La primera trobada, que es jugarà a partir de les 16h, enfrontarà a Carla Suárez contra Jasmine Paolini. A continuació, el següent partit de l’eliminatòria de primera ronda el protagonitzarà Lara Arrabarrena la rival de la qual serà Sara Errani.

Entre les jugadores de la Selecció Espanyola MAPRFE que jugaran a Itàlia, es troba la jugadora del RCTB-1899 Maria José Martínez, que participarà als dobles amb Georgina Garcia Pérez.

Si Espanya guanya l’eliminatòria, jugarà el 21 i 22 d’abril el play-off d’ascens al Grup Mundial 1. En cas de derrota, es jugarà per la permanència a les mateixes dates.

Teledeporte retransmetrà l’eliminatòria en directe el dissabte a partir de les 16h.


Horaris


Dissabte, 10 de febrer de 2018

Jasmine Paolini vs Carla Suárez (16:00 hores)

Sara Errani vs Lara Arruabarrena (a continuació)


Diumenge, 11 de febrer de 2018

Sara Errani vs Carla Suárez (14:00 hores)

Jasmine Paolini vs Lara Arruabarrena (a continuació)

Deborah Chiesa / Elisabetta Cocciaretto vs Georgina García Pérez / Mª José Martínez (a continuació)

Patrocinadors i Proveïdors Oficials de l’RCTB-1899

Land Motors Estrella DammNussliLenovoLa CaixaAlmendros
Mapfre Austral TechnogymGramonaCocaCola Torres
WilsonDunlopHalcon ViajesMas

Col·laboradors de l’RCTB-1899

La Roca VilllageVista ÓpticaAquarium MeteoCat
[X]
Aquest lloc web fa servir cookies, tant pròpies com de tercers, per tal de recollir informació estadística sobre navegació i oferir-li publicitat relacionada amb les seves preferències, generada a partir de les seves pautes de navegació. Si continua navegant, estarà acceptant el seu ús. Política de Cookies