Catalá
Castellano
21 de abril de 2019

Agenda RCTB-1899

Activitats de Tennis i Pàdel (curs 2018/19)

Activitats de Tennis i Pàdel (curs 2018/19)

Obert el procès d'inscripcions on-line [+]

Actividades dirigidas

Comissions i comitès

Comissions i comitès

Comissió Executiva

Josep Jordi Cambra

Xavier Ferreón

Sergi Ferrer-Salat

Genaro Millet

Sebastián Farriols

José Fernando Cuevas

Comissió Consultiva

Antonio Durall President de la Comissió

José Luis Arilla

Sílvia Campius  

Jordi Canela

Jorge de Amilibia  

Alberto Esplugas

Berta Hausmann
Germán Loewe

Jorge Marfá

Icíar Oliden

Mario Pascual

Guillermina Salat

Berta Tintoré

Síndic del Soci

Roser Artal

Membres Honoraris

Carlos Cavallé

Sílvia Cortada 

Manuel Romero

Joaquín Tornos

Joaquim Tort

Comissió Esportiva

Sergi Ferrer-Salat President de la Comissió

Àlex Bulbena

Josep Costa

Sebastián Farriols
Ana Martí

Sònia Parera

Karim Perona

Sònia Roig

Comissió Social

Genaro Millet President de la Comissió

Álvaro Boter

Mercé Gardés

Ana Martí

Miriam Pich-Aguilera

Mònica Roura

Francesc Terns

Comissió Disciplinària

Sebastián Farriols President de la Comissió

Jesús Muro Secretari

Àstrid Masagué Vocal

Comissió de Patrocini

Àlex Bulbena

Salva Segura

Joan Sureda

Comissió d’Innovació

Roser Artal

Álvaro Boter

Pep Costa
Iris Faull

Jordi Pallarés

Jordi Serra

Comissió de Salut

Pep Costa

Iris Faull

Peter González

Ramón Navarro

Comissió de Pares de l’Escola de Tennis

Escola Base

Rafael Bofill

Alfonso Casado

Míriam Costa

Susana Mauri


Yvonne Pavía

Francesc Rubiralta

Edurne Villabona 

Escola Benjamí 1

Jorge Boix

Daniel Font / Helene

Escola Benjamí 2

Maria Coll

Verónica Crehuet

Mònica Moner

Escola Benjamí 3

José Álvarez

Christian Mestres

Escola de Tecnificació

German Almendros

Jaume Berni

Marcos Alain Botbol


Máximo Díez

Josep Peruga

Miriam Pich-Aguilera

Escola de Competició

Escola de Competició Club

Marc Baquer

Nico Castells

Gerard Hausmann


Olga Morros

Reyes Soler

Escola de Competició Cornellà

Eduardo Araño

Gema Gimeno

Anna Jové

Ivan Pons


Núria Renart

Jordi Sindreu

Carlos Vallet 

Alt rendiment

Óscar Puvill

Mercedes Segura

Thomas Rating

Núria Renart

Patrocinadors i Proveïdors Oficials de l’RCTB-1899

Land Motors Estrella DammNussliLenovoLa CaixaAlmendros
Mapfre Austral TechnogymGramonaCocaCola Torres
WilsonDunlopHalcon ViajesMas

Col·laboradors de l’RCTB-1899

La Roca VilllageVista ÓpticaAquarium MeteoCat
[X]
Aquest lloc web fa servir cookies, tant pròpies com de tercers, per tal de recollir informació estadística sobre navegació i oferir-li publicitat relacionada amb les seves preferències, generada a partir de les seves pautes de navegació. Si continua navegant, estarà acceptant el seu ús. Política de Cookies